قوانین

1-خرید از "چه توا؟" به منزله مطالعه قوانین و مقررات فروشگاه و پذیرفتن آن از سوی مشتری است.

2-"چه توا؟" صرفا یک رابط بین مشتری، فروشنده و پیک است. تامین و ارسال کالا برعهده فروشنده و تحویل آن به عهده پیک می باشد. بدیهی است که فروشندگان و پیک های همکار پس از احراز صلاحیت به عضویت در سامانه در آمده و تضمین های لازم از آنها اخذ شده است.

3-تامین بستر مناسب برای داد و ستد بین مشتری و فروشنده، نظارت بر حسن انجام روال خرید و فروش و ارسال، و همچنین پشتیبانی از طرفین و رسیدگی به شکایات بر عهده "چه توا؟" است.

4-خدمات رسانی و پشتیبانی در "چه توا؟" به صورت 24ساعته و در تمامی ایام سال(حتی روزهای تعطیل) انجام گرفته و "چه توا؟" خود را ملزم به پردازش و ارسال سفارش مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن (بسته به نوع و میزان سفارش مشتری) می داند.

6- ترتیبی اتخاذ شده است که فروشگاه ها در غیر ساعات کاری سفارش نمی پذیرند. اما مسوولیت سفارش از محدوده جغرافیایی خارج از محدوده خدمات رسانی فروشگاه ها و در نتیجه لغو سفارش و عدم ارسال آن، بر عهده مشتری است.

ساعت کاری و محدوده جغرافیایی خدمات رسانی هر فروشگاه  در پروفایل آن نمایش داده شده است.

5-"چه توا؟" حداکثر تلاش خود را در راستای حفظ اطلاعات شخصی کاربران با استفاده از جدیدترین فناوری ها و نیز روش های جاری، به کار گرفته و خود را در این باره مسوول می داند.

اپلیکیشن اندروید         اپلیکیشن پیک         اپلیکیشن فروشنده